Szkolenia

Oferujemy szkolenia zarówno dla rodziców, jak i profesjonalistów spotykających się w pracy zawodowej z rodzinami adopcyjnymi i zastępczymi.

Podstawowym celem naszych szkoleń jest zrozumienie dziecka i jego historii. Poziomy szkoleń są uzależnione od zaawansowania ich uczestników. Stosujemy zarówno metody warsztatowe, jak i wykładowe.
Po wakacjach będą uruchomione nowe grupy szkoleniowe. Będziemy informować na bieżąco o zapisach.

Jeśli masz potrzebę zorganizowania szkolenia w konkretnym obszarze, daj nam znać. Sprawdzimy, czy mamy ekspertów w tej dziedzinie i czy możemy przygotować dla Ciebie takie szkolenie, jakiego potrzebujesz.

Wypełnij formularz →

Obszary szkoleń

1. Spotkania
psychoedukacyjne

Zapraszamy na spotkania psychoedukacyjne dla rodziców oraz kandydatów na rodziców z zakresu wychowywania dziecka z trudnościami w obrębie systemu przywiązania oraz wynikającymi z prenatalnej ekspozycji na alkohol.

2. Cykl szkoleń całodniowych „wychowanie dziecka poza rodziną biologiczną”

Jest to cykl 6 całodniowych spotkań, w ramach których omawiane są przez ekspertów w danej dziedzinie zagadnienia ułatwiające rozumienie potrzeb dziecka oraz potencjału rodziców.

3. Szkolenia dedykowane dla kadry pedagogicznej szkół i przedszkoli

Przede wszystkim odpowiadamy na potrzeby zgłaszane przez kadrę danej szkoły i staramy się przybliżyć rolę jaką pełnią w społecznym funkcjonowaniu dziecka wychowywanego poza rodziną biologiczną.