Ludzie Fundacji

Po Adpocji
Historia powstaniaCele statutowe

Magdalena ModlibowskaMagdalena Modlibowska

– prezeska zarządu Fundacji, ale przede wszystkim jej pomysłodawczyni i główna inicjatorka. Autorka dwóch niepowtarzalnych książek o adopcji, „Odczarować adopcję” pierwszego poradnika w Polsce napisanego dla rodziców przez rodzica oraz albumu „Księga Adoptowanego Dziecka” jedynego takiego dostępnego na rynku polskim do indywidualnego wypełniania przez oczekujących na dziecko rodziców.

Doświadczona mama – adopcyjna i biologiczna – trójki dzieci. Miłośniczka ekologii, zdrowego odżywiania, komunikacji bez przemocy i traktowania dzieci jak kompetentnych ludzi.

Zawodowo kilkanaście lat związana z największymi instytucjami finansowymi i konsultingowymi w kraju i na świecie, dla których tworzyła strategie rozwoju. Dla dobra rodziny i swojego poczucia harmonii wybrała jednak rozwinięcie własnego biznesu w branży e-commerce.

Przede wszystkim jest osobą skupioną na pomaganiu innym. Swoją pozytywną energią zaraża wszystkich ludzi wokół. Dzięki niej Fundacja ma zapewnioną wizję działań na najbliższe 100 lat.

Aneta Wiski

– przewodnicząca Rady Fundacji, a przede jej wszystkim współzałożycielka fundacji i największe wsparcie. Specjalista w dziedzinie rachunkowości i finansów. Wiedza ta pozwoli na poprowadzenie spraw fundacji pod kątem rachunkowym i finansowym. Jej hobby to podróże, prawo i finanse.

Dlaczego jest w Radzie Fundacji?

1. Dawno temu poznałam super babkę, dla której dobro dzieci jest najważniejsze.
2. Zaraziła mnie swoim optymizmem.
3. Okazało się że ja też mogę zrobić coś dla dzieci – o czym marzyłam.
4. Moja dotychczasowa działalność charytatywna, oparta na pomocy finansowej, może przerodzić się w działalność, w której będę mogła skutecznie pomóc na tysiąc innych sposobów.
5. A właśnie to warto w życiu robić.

Aleksandra Kiełczykowska

– kierowniczka Biura Fundacji, dziewczyna, która jest oazą spokoju i rzetelności we wszystkim, czego się podejmuje. Dzięki temu, że nie skąpi swojego czasu i talentu literackiego, wszystkie nasze teksty są profesjonalnie sprawdzone. Zafascynowana ideą bycia tu i teraz, chce dawać z siebie i sobie to, co najlepsze – dlatego z radością angażuje się w działania Fundacji.